Wabi Daněk už před léty ve své písni „Listopad“ skvěle vystihl atmosféru, kterou při podzimních procházkách můžeme zažít

Wabi Daněk už před léty ve své písni „Listopad“ skvěle vystihl atmosféru, kterou při podzimních procházkách můžeme zažít

„Chvíli stát a poslouchat, jak vítr větve čistí, k zemi padá zlatý vodopád. Pod nohama cinká to poztrácené listí vím, že právě zpívá listopad.“ Wabi Daněk už před léty ve své písni „Listopad“ skvěle vystihl atmosféru, kterou při podzimních procházkách můžeme zažít i u nás doma – v Maloměřicích a Obřanech.

Mohlo by Vás zajímat

01.03.2018

Posílám Vám aprílový pozdrav milí přátelé, a s ním úvahu nad tím co nám vzkazují naši předci k nadcházejícímu údobí. Mnohé dubnové pranostiky poučují, že pro hojnost budoucí úrody bývá blahodárné,...

Otevření Workoutového hřiště pro děti i dospělé 2016 v Brně Maloměřicích a Obřanech Ing. Klára Liptáková
16.12.2016

Jsem velmi ráda, že jsme realizovali smyslupné workoutové hřiště - lanové centrum bylo, bohužel, mimo okruh finančních možností naší městské části. Jeho součástí bylo zpevnění kamenité skalní stěny...

Víceúčelové hřiště Maloměřice Obřany
18.09.2018

Na obřanském fotbalovém hřišti naší městské části bylo dokončeno a otevřeno nové víceúčelové hřiště. Téměř čtyři milióny na jeho zbudování se za podpory vedení radnice podařilo získat z dotace MŠMT...